ביגה

ביגה היא רשת בתי קפה פרמיום, המונה מעל ל-20 סניפים ברחבי הארץ ומציעה מטבח איכותי ובריא השם דגש על טריות, זמינות, חומרי גלם איכותיים ומנות נדיבות במיוחד.

תפריט הרשת מורכב ממנות בריאות עשירות בערכים תזונתיים, תוך מתן דגש על מנות ללא גלוטן וללא סוכר, מוצרים טבעיים, ירקות ופירות שוק, חיטה מלאה, דגי ים ועוד.

את ההשראה שלנו שאבנו מאירופה הקלאסית – מאיטליה הבאנו את שיטת אפיית הלחמים שלנו, העשויים מחומרי גלם איכותיים וטבעיים בלבד ונאפים בעבודת יד בתנורי אבן, ולא פחות חשוב – את השם שלנו (ביגה= מחמצת באיטלקית).

מצרפת הבאנו את קונספט הבולנז’רי ובתי המאפה – בכל סניף, בנוסף לתפריט העשיר, נהנים הסועדים ממעדנייה ייחודית המציעה מגוון רחב של דברי מאפה טריים הנאפים במקום ועשויים 100% חיטה מלאה ממחמצת, לחם שיפון עם גרעיני פשתן ושומשום, מטבלים, ממרחים, גבינות, זיתים, מוצרים ללא גלוטן, מוצרים ללא סוכר ומגוון רחב של קפה בטעמים ייחודיים המיובאים במיוחד לרשת.

עיצוב חלל הסניפים משרה אוירה אירופאית-כפרית עם הקפדה מלאה על הפרטים הגדולים והקטנים כאחד – את קירות הסניפים מעטרים כלי מטבח כפריים, וגם כלי ההגשה דקורטיביים ומיובאים מאירופה, עשויים ברובם בעבודת-יד ואף מוצעים למכירה הביתה, כגון: ספלים, כוסות קפה, קעריות מרק, צלחות הגשה ואביזרים נלווים נוספים. כמו כן, עובדי הרשת עוברים הכשרה וסדנה ייחודית על מגוון המאפים והמזון המוצעים וכמובן הכשרה ייחודית על שירות קפדני בסטנדרט אירופאי.

החזון שלנו הוא להמשיך לגוון, להתעדכן ולהוביל טרנדים קולינריים בריאים, להביא משב רוח רענן של חדשנות ובריאות, וכל זאת – מבלי לוותר על טעם משובח ועל חווית בילוי איכותית וייחודית.

Skip to content