הייסנס

הייסנס

החברה שהוקמה ע”י הממשל הסיני ב-1969 בתור מפעל רדיו הפכה עם השנים לקונצרן עולמי. החברה מפעילה כיום 14 מרכזי ייצור ו-11 מרכזים למחקר ופיתוח ברחבי העולם, זכתה בפרסים בתחום העיצוב, האיכות והחדשנות וממשיכה את פעילותה בייצור מוצרים איכותיים.

כיום החברה היא לא רק התאגיד הגדול בסין למוצרי חשמל אלא יותר מכך – היא אחת מ-10 החברות המובילות בעולם בתחום מכשירי החשמל והאלקטרוניקה, מקום 4 בדירוג העולמי של חברות אלקטרוניקה ושם נרדף לטכנולוגיה, יושרה, אחריות ואיכות.

 

טכנולוגיה

בחברת הייסנס טכנולוגיה היא שם המשחק. מבחינתם זו לא פחות מתשוקה והם עושים הכל כדי לחלוק אותה עם שאר העולם. לדעתם, טכנולוגיה יכולה להפוך את העולם למקום טוב יותר, לסייע לכולנו להגשים חלומות ולשפר את חיינו.

עם זאת, הם מאמינים שהתלהבות אינה מספיקה וכדי שטכנולוגיה תהיה חדשנית באמת עלייה להיות נגישה, קלה לשימוש וזמינה כדי שכולם ייהנו מיתרונותיה. לכן הם מייצרים מכשירי חשמל ואלקטרוניקה ברמה הכי גבוהה שיש ומספקים אותם במחירים שפויים.

 

העתיד כבר כאן

כל מוצרי החברה מאפשרים ליהנות היום מהטכנולוגיה של מחר. למשל, הטלוויזיות שהיא מייצרת כוללות את האלמנטים הבאים (רשימה חלקית):

  • מכלול צבעים רחב שמגדיל את ספקטרום הצבעים ב-25% ומעניק חווית צפייה טבעית
  • רזולוציית Full HD 1080P שיוצרת תמונה מציאותית ומלאת ברק 
  • רזולוציית 4K UHD שהופכת את הסלון הביתי לבית קולנוע
  • האפליקציה הסלולרית Hisense Shere שמאפשרת לשלוט על הבהירות, עוצמת הקול וחיבור ה-USB של הטלוויזיה דרך הטלפון הנייד ומתפקדת כמקלדת וכעכבר מגע
  • Anyview cast שמאפשר לשתף מוזיקה, תמונות וסרטים מהטלפון הנייד ע”ג מסך הטלוויזיה ללא צורך בחיבור אינטרנטי, כרטיסי זיכרון או כבלים
  • Hisense 3D LED שמאפשר חדות של צבע ואבחנה בכל הפרטים הקטנים על מסך הטלוויזיה.
  • Ultra Dimming שמשפר את הצבעים בטלוויזיה והופך אותם לעשירים יותר  
  • טכנולוגיית החלקת התנועה (SMR)  – טכנולוגיה שפותחה ע”י מומחי החברה ומקטינה את הטשטוש בתמונות שנעות במהירות (למשל באירועי ספורט), כך שכל תנועה הופכת לברורה וחלקה יותר. 
  • חסכון באנרגיה – הטלוויזיות של החברה עוצבו מראש במטרה לחסוך באנרגיה ולשמור על איכות הסביבה.

איכות

בחברת הייסנס מקפידים על תהליכי ייצור ועל מוצרים איכותיים במטרה אחת – להציע מוצרים שהם גאים למכור ושהלקוחות גאים לרכוש, כך שהם מבצעים תהליך מתמיד של שיפור איכות המוצרים 

מבחינתם האמינות של מוצריהם היא ערך עליון והם מייצרים אך ורק מותגים אמינים שניתן לסמוך עליהם. הם מאמינים שמחויבות זו נותנת ביטחון ללקוחות ומבטיחה שברכישת מוצריהם הם בחרו נכון.

 

אחריות ויושרה

בחברה מאמינים שלקוחות מרוצים היא הפרסומת הטובה ביותר למוצריהם, כך שהם אוהבים לרצות את הלקוחות באמצעות שירות יוצא דופן. למשל, הבנה שהטכנולוגיה משתנה במהירות ולכן יש צורך בהדרכה לאורך כל זמן השימוש במוצר

בחברה גאים לעמוד מאחורי המוצרים שלהם ומאמינים שהם מדברים בעד עצמם, כך שלא יהיה צורך באחריות שהם מעניקים רק ליתר בטחון. לכן, כל מוצרי החברה מזכים את הלקוחות באחריות שמבטיחה שקט נפשי לכל מקרה שלא יהיה.