הייסנס

הייסנס

החברה שהוקמה ע”י הממשל הסיני ב-1969 בתור מפעל רדיו הפכה עם השנים לקונצרן עולמי. החברה מפעילה כיום 14 מרכזי ייצור ו-11 מרכזים למחקר ופיתוח ברחבי העולם, זכתה בפרסים בתחום העיצוב, האיכות והחדשנות וממשיכה את פעילותה בייצור מוצרים איכותיים.

כיום החברה היא לא רק התאגיד הגדול בסין למוצרי חשמל אלא יותר מכך – היא אחת מ-10 החברות המובילות בעולם בתחום מכשירי החשמל והאלקטרוניקה, מקום 4 בדירוג העולמי של חברות אלקטרוניקה ושם נרדף לטכנולוגיה, יושרה, אחריות ואיכות.

 

טכנולוגיה

בחברת הייסנס טכנולוגיה היא שם המשחק. מבחינתם זו לא פחות מתשוקה והם עושים הכל כדי לחלוק אותה עם שאר העולם. לדעתם, טכנולוגיה יכולה להפוך את העולם למקום טוב יותר, לסייע לכולנו להגשים חלומות ולשפר את חיינו.

עם זאת, הם מאמינים שהתלהבות אינה מספיקה וכדי שטכנולוגיה תהיה חדשנית באמת עלייה להיות נגישה, קלה לשימוש וזמינה כדי שכולם ייהנו מיתרונותיה. לכן הם מייצרים מכשירי חשמל ואלקטרוניקה ברמה הכי גבוהה שיש ומספקים אותם במחירים שפויים.

 

העתיד כבר כאן

כל מוצרי החברה מאפשרים ליהנות היום מהטכנולוגיה של מחר. למשל, הטלוויזיות שהיא מייצרת כוללות את האלמנטים הבאים (רשימה חלקית):

  • מכלול צבעים רחב שמגדיל את ספקטרום הצבעים ב-25% ומעניק חווית צפייה טבעית
  • רזולוציית Full HD 1080P שיוצרת תמונה מציאותית ומלאת ברק 
  • רזולוציית 4K UHD שהופכת את הסלון הביתי לבית קולנוע
  • האפליקציה הסלולרית Hisense Shere שמאפשרת לשלוט על הבהירות, עוצמת הקול וחיבור ה-USB של הטלוויזיה דרך הטלפון הנייד ומתפקדת כמקלדת וכעכבר מגע
  • Anyview cast שמאפשר לשתף מוזיקה, תמונות וסרטים מהטלפון הנייד ע”ג מסך הטלוויזיה ללא צורך בחיבור אינטרנטי, כרטיסי זיכרון או כבלים
  • Hisense 3D LED שמאפשר חדות של צבע ואבחנה בכל הפרטים הקטנים על מסך הטלוויזיה.
  • Ultra Dimming שמשפר את הצבעים בטלוויזיה והופך אותם לעשירים יותר  
  • טכנולוגיית החלקת התנועה (SMR)  – טכנולוגיה שפותחה ע”י מומחי החברה ומקטינה את הטשטוש בתמונות שנעות במהירות (למשל באירועי ספורט), כך שכל תנועה הופכת לברורה וחלקה יותר. 
  • חסכון באנרגיה – הטלוויזיות של החברה עוצבו מראש במטרה לחסוך באנרגיה ולשמור על איכות הסביבה.

איכות

בחברת הייסנס מקפידים על תהליכי ייצור ועל מוצרים איכותיים במטרה אחת – להציע מוצרים שהם גאים למכור ושהלקוחות גאים לרכוש, כך שהם מבצעים תהליך מתמיד של שיפור איכות המוצרים 

מבחינתם האמינות של מוצריהם היא ערך עליון והם מייצרים אך ורק מותגים אמינים שניתן לסמוך עליהם. הם מאמינים שמחויבות זו נותנת ביטחון ללקוחות ומבטיחה שברכישת מוצריהם הם בחרו נכון.

 

אחריות ויושרה

בחברה מאמינים שלקוחות מרוצים היא הפרסומת הטובה ביותר למוצריהם, כך שהם אוהבים לרצות את הלקוחות באמצעות שירות יוצא דופן. למשל, הבנה שהטכנולוגיה משתנה במהירות ולכן יש צורך בהדרכה לאורך כל זמן השימוש במוצר

בחברה גאים לעמוד מאחורי המוצרים שלהם ומאמינים שהם מדברים בעד עצמם, כך שלא יהיה צורך באחריות שהם מעניקים רק ליתר בטחון. לכן, כל מוצרי החברה מזכים את הלקוחות באחריות שמבטיחה שקט נפשי לכל מקרה שלא יהיה.

מחסני חשמל

רשת מחסני חשמל הוקמה בשנת 1993 והחלה את דרכה כחנות אחת בלבד. היא הראשונה בישראל שאימצה ויישמה את קונספט המחסנים, ובעקבותיה הלכו רשתות אחרות בתחומי צריכה שונים. ב-2007 נרכשה הרשת על ידי חברת אלקטרה מוצרי צריכה.

בשנות פעילותה הרבות רכשה לעצמה מחסני חשמל קהל לקוחות נאמן, שהולך וגדל בהתמדה. כיום, עם 41 סניפים בפריסה ארצית, מקרית שמונה ועד באר שבע, מחסני חשמל היא הרשת המובילה בארץ בשיווק מוצרי חשמל ואלקטרוניקה. הייעוד והתכלית חד משמעיים: הצעת מוצרים מעולים, במחירים האטרקטיביים ביותר וברמות השירות והאמינות הגבוהות ביותר. המכירה מתבצעת בשיטת “שלם וקח”: הסחורה נמסרת מיד, במקום, בלי כל המתנה – אלא אם הלקוח דורש אחרת. שיטת רכישה נוחה זו, בשילוב המחירים הנמוכים והשירות המקצועי, מציבה את הלקוח במרכז ומעניקה לו את חוויית הקנייה המושלמת.

המוצרים הנמכרים במחסני חשמל מוצגים במחלקות שונות, שכל אחת מהן מתמחה בתחום אחר: אלקטרוניקה, מוצרים לבנים (מקררים, מדיחים, מכונות כביסה וכו’), מזגנים, מחשבים, מוזיקה, סלולר וטאבלטים. בכל מחלקה בחנויות פועלים יועצים מיוחדים, שעברו הכשרה מקצועית ולמדו להכיר היטב כל מוצר. היועצים האדיבים מתאימים לכל לקוח את הפריט הנכון עבורו, בהתאם לצרכיו, להעדפותיו וליכולותיו. המגוון רחב מאוד והוא מוצג בפני הלקוחות כך שיוכלו לראות ולהתרשם מכל מוצר. וכן, מותר גם לגעת. המותגים המחכים לכם ברשת הם מהמובילים בעולם בתחום מוצרי החשמל: LG סאוטר, סמסונג, ווירלפול, BOSCH, פיליפס, קונסטרוקטה, שארפ, מילה, BEKO בלרס, קנווד, אלקטרה ועוד. המוצרים לבית המשובחים של מותגים אלה מוצעים ללקוחות הרשת במחירים נמוכים מאלה שדורשות חנויות ורשתות אחרות.

במהלך שנות פעילותה זכתה מחסני חשמל במגוון פרסים בתחומי הפעילות הקמעונאית ושירות הלקוחות. בין השאר, היא הוכרזה כרשת הזולה והמשתלמת ביותר בסקר של מכון “גיאוקרטוגרפיה” בהנהלת פרופ’ דגני עבור “המבחן של המדינה”, במקום ראשון בסקר “בדוק” שערכה המועצה לצרכנות, בפרס השירות ע”ש פולה מוזס מטעם העיתון “ידיעות אחרונות”, וגם נבחרה כרשת המוכרת, הטובה והמועדפת ביותר בסקר צרכנים שנערך על ידי העיתון “גלובס” ומכון “הגל החדש”.

ב 2015 מחסני חשמל היא הרשת הקמעונאית הראשונה שעלתה עם אתר סחר אלקטרוני המאפשר ללקוחותיה לרכוש מוצרים ולקבלם הביתה או לאוספם בסניף הקרוב אליהם וכל זאת בצורה אוטומטית, מהירה ושקופה ללקוחות.

שקם אלקטריק

רשת שקם אלקטריק היא הרשת הותיקה והמובילה בישראל למוצרי חשמל ואלקטרוניקה ביתיים.
הרשת מונה 18סניפים מהודרים ומרווחים הפרוסים מרגבה בצפון ועד אילת בדרום וממוקמים בקניונים, במרכזי קניות ובמרכזי ערים.

סניפי הרשת מציגים מגוון רחב של מוצרים במחלקות המתמחות בתחומים שונים:

מוצרים לבנים (מקררים, מדיחים, מכונות כביסה וכו’), אלקטרוניקה, מזגנים, סטריאו ומגוון מוצרי חשמל קטנים לבית ולמטבח. כמו כן, הרשת מוכרת מוצרי טכנולוגיה מתקדמים כגון מחשבים וציוד היקפי למחשוב, מכשירים סלולריים,טאבלטים, ציוד צילום ועוד

המותגים הנמכרים ברשת הם מהמובילים בעולם בתחום מוצרי החשמל: Bosch, Phillips, Samsung, LG, Sharp, Miele, Sauter, Electra ורבים נוספים.

ברשת קיימים מגוון מוצרים המוצגים בפני הלקוחות כך שניתן לראות ולהתרשם מכל מוצר.

שקם אלקטריק מציגה מחירים מעולים למוצרים הנמכרים בסניפיה.

מדי יום ולאורך השנה מציעה הרשת מבצעים אטרקטיביים במיוחד ללקוחותיה המלווים בהנחות משמעותיות ובאפשרות לתשלום במזומן, בצ’קים, כרטיסי אשראי ובפריסה נוחה של תשלומים.

כמו כן, מדי שנה מקיימת “שקם אלקטריק” את “יריד חבר”, המציע את מיטב מכשירי החשמל לבית במחירים משתלמים.

המוטו  “בטוח שקנית טוב” הוא העיקרון המנחה את שקם אלקטריק מאז היווסדה ומייצג יותר מכל את תחושת הביטחון שהרשת מעניקה על לקוחותיה היודעים כי הדלת תמיד פתוחה עבורם בכל שאלה ובעיה. צוות מומחים מיומן מעניק שירות אישי לכל לקוח החל מרגע כניסתו אל החנות, דרך הצגת מגוון המוצרים הרחב והמעודכן ביותר של מיטב המותגים המקומיים והבינלאומיים, התאמת הפריט הנכון עבור כל לקוח בהתאם לצרכיו, העדפותיו ויכולותיו  ועד לרכישת המוצר המבוקש. רף שירות גבוה זה בא לידי ביטוי גם במערך שירות הלקוחות, המספק  מענה מהיר ומקצועי לאחר רכישת המוצרים.

לרשת מוניטין רב שנים המסייע לה לשמר את קהל לקוחותיה הנאמנים ולצרף למעגל זה בכל שנה לקוחות חדשים.”שקם אלקטריק” הציבה לעצמה כמטרה להעניק ללקוחותיה את השירות הטוב, המהימן  והמקצועי ביותר הבא לוודא שאכן “בטוח שקנית טוב”.