ארקליניה

ארקליניה

ארקליניה הוא שם נרדף למטבח הביתי האולטימטיבי, כך שכל חובב בישול ואפיה שרוצה להרגיש כמו שף במטבח מקצועי, להבטיח תוצרים ברמה של מסעדה ועדיין להישאר באזור הנוחות המוכר חייב זאת לעצמו.

עם מטבחי ארקליניה כל בישול הוא חוויה לכל החושים שמשאירה לנצח זיכרונות של בישולים, טעמים והרבה אהבה.

בחבר ארקליניה מאמינים שמטבח הוא לא רק אוכל אלא הרבה מעבר לזה – מקום שמשקף את ההוויה האנושית ושבו אנחנו ממציאים טקסים משפחתיים, מבטאים רצונות כמוסים, נהנים מתענוגות ארציים ויוצרים הרגלים לחיים.

 

הרבה יותר ממטבח

מטבחי ארקליניה מגדירים את התרבות הקולינרית והגסטרונומית בכל העולם כבר כמעט 100 שנה, אבל בחברה לא שוקטים על השמרים תרתי משמע.

מה שהתחיל בתור סדנת נגרות קטנה ב-1925 הפך במהלך הזמן לשם דבר. עם השנים חברה ארקליניה הפכה את המסורת לשלמות וכתבה פרקים חדשים בתחום עיצוב המטבחים, כך שלכל מוצר שיוצא מהחברה יש טביעת אצבע ייחודית וטאץ’ עיצובי אופייני.

כל מטבח של חברת ארקליניה מעוצב בהתאם לצרכים היומיומיים, לדרישות העיצוביות ולתשוקה של כל אחד מלקוחותיה, כך שהוא הרבה יותר מחלל עבודה בהתאמה אישית. 

בארקליניה הופכים את המטבח למקום של זמן איכות משפחתי וחברתי שכיף לבלות ולארח בו, כך שהמטבח הופך ללב הפועם של הבית. 

 

גיוון יצירתי בהתאמה אישית

מטבחי ארקילניה מתאימים לסגנונות שונים ומותאמים לשינויים חברתיים, אבל יש לכולם יש מכנה משותף אחד – חוסר התפשרות על פחות מהטוב ביותר, הן מבחינה אסתטית והן מבחינה פונקציונלית. 

כל מוצר חדש מעשיר את קודמיו ותואם לסטנדרטים המחמירים ביותר בכל התחומים, כך שנוצרת מטריצה יצירתית אחידה

המוצרים והמטבחים של ארקליניה הם הלכה למעשה הגשמה של חלום באמצעות תהליכי חשיבה, עיצוב וייצור, כך לכל אורך הדרך הם מייצגים מצד אחד התחברות לשורשים ומצד שני מצוינות עכשווית.

 

תהליכי הייצור

חברת ארקליניה עושה שימוש בחומרי הגלם הטובים ומשלבת אותם במסורת העיצוב האיטלקית– מה שיוצר מטבח מתוחכם, אלגנטי, אסתטי ופונקציונלי שהופך את החלומות למציאות.

מטבחי ארקיליניה מיוצרים בתהליכים מקצועיים ייחודיים שמשלבים אומנות, אמנות וטכנולוגיה מודרנית, כך שלאורך שלבי הייצור השונים הפעילות הידנית אמנם מוחלפת בתהליכים אוטומטיים אבל האיכות נשמרת. 

 

שותפות עיצובית

מאז שנת 2016 חברת ארקליניה משתפת פעולה עם חברת B&B. זוהי שותפות אסטרטגית שמבוססת על היסטוריה אמנותית מחד וחדשנות יצרנית תעשייתית מאידך.

כל חברה משלימה את רעותה על בסיס ערכים משותפים בתחום העיצוב, החדשנות והאיכות, כך שהתוצאה היא שלם ייחודי שהוא הרבה יותר מסך חלקיו.   

 

גל מטבחים

גל מטבחים מקדימים את השינויים המודרניים והעיצובים העתידיים על מנת לייצר בעבורכם מטבח מושלם ויוקרתי באיכות הגבוהה ביותר, בו תוכלו – לבשל בהנאה, לארח ולהתפנק מנוחות, איכות ויוקרה.

חברתנו נוסדה בשנת 1992 ומתמחה בתכנון, ייצור והתקנה של מטבחי יוקרה בהתאמה אישית ומדויקת לצורכי הלקוח.

אנו מקפידים על מתן ייעוץ אישי, ליווי מקצועי ותכנון קפדני של מטבח חלומותיכם – גל מטבחים מכניסים טעם לחיים.